Wykwalifikowany personel

Spokojna
okolica

Profesjonalna
opieka

Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "OSTOJA" w Podemszczyźnie Waleria i Wacław Rejmanowie

tel./fax: 16 63 13 014

administracja

tel. 16 63 13 831

gabinet pielęgniarski (całodobowo)

Podemszczyzna 18

37-620 Horyniec Zdrój
woj. podkarpackie

"Horynieckie Aniołki" zaśpiewały dla starszych i chorych

Każdego roku w okresie przedświątecznym młodzież z Horyńca-Zdroju odwiedza podopiecznych Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego OSTOJA w Podemszczyźnie. W tym roku do osób starszych i chorych z repertuarem pieśni i kolęd zawitały Horynieckie Aniołki z o. Bogdanem Klóską na czele!

W placówce, która sprawuje stacjonarną opiekę długoterminową nad osobami przewlekle chorymi przebywa obecnie około 80-ciu pacjentów. Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy dla starszych i schorowanych ludzi czas. Niestety, tylko kilka z nich dozna szczęścia i na święta powróci do domu. Część pacjentów oczekuje także na odwiedziny krewnych i znajomych placówce. Niestety są też tacy, którzy rodziny nie mają, bądź o których krewni po prostu nie pamiętają. Dla takich właśnie osób odwiedziny dzieci i młodzieży oraz wspólne kolędowanie to szczególnie radosne chwile. Tym corocznym spotkaniom zawsze towarzyszy ogromne wzruszenie wśród pacjentów.

- Nie jesteśmy w stanie zapewnić naszym podopiecznym prawdziwej domowej i rodzinnej atmosfery, ale możemy sprawić by była ona nieco zbliżona. Dlatego też, oprócz zaspokojenia potrzeb dnia codziennego, staramy się także by w naszym zakładzie pacjenci czuli się dobrze pod względem duchowym, szczególnie w okresie świąt. Z tego powodu jesteśmy szczególnie wdzięczni za takie odwiedziny. Nasi podopieczni zawsze bardzo dobrze odbierają i wspominają takie spotkania

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Aktualności

100 lat Zofii Sysiuk
Waleria i Wacław Rejmanowie od 10 lat prowadzą w Podemszczyźnie Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy OSTOJA , jest to stacjonarny ośrodek opieki długoterminowej dla pacjentów przewlekle chorych. To raj dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę i bezpośrednie otoczenie przyrody.

Galeria zdjęć

zdjęcie zdjęcie zdjęcie