Wykwalifikowany personel

Spokojna
okolica

Profesjonalna
opieka

Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "OSTOJA" w Podemszczyźnie Waleria i Wacław Rejmanowie

tel./fax: 16 63 13 014

administracja

tel. 16 63 13 831

gabinet pielęgniarski (całodobowo)

Podemszczyzna 18

37-620 Horyniec Zdrój
woj. podkarpackie

Uczniowie z Baszni Dolnej z jasełkami u pacjentów NZOL OSTOJA

Śnieg okrył ziemię puszystą bielą,
Wokół się wszyscy weselą.
Spłynęła z nieba dla nas nowina
Najświętsza Panna powiła Syna.

Słowami tego wiersza rozpoczęło się przedstawienie Boże Narodzenie 2010, które we wtorek (11. stycznia br.) umiliło czas kolędami, pastorałkami, utworami poetyckimi, a przede wszystkim zapoznało z historią obrzędów świątecznych osoby starsze i chore przebywające w NZOL Ostoja w Podemszczyzźnie. Wspólnie spędzony czas i kolędowanie sprawiło wszystkim ogromną radość. Ludzie starsi i chorzy ucieszyli się, że ktoś o nich pamięta, a młodzież miała doskonałą lekcję pokory wobec życia i wrażliwości na cierpienie.

W jasełkach wzięli udział uczniowie klasy VI szkoły podstawowej i II gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Baszni Dolnej. Chór anielski tworzyły: solistka Agnieszka Burat, Aleksandra Ślusarz, Beata Buczek, Magda Leja i Anna Oleszycka, Gabrysia Nieckarz. Pozostali aktorzy to: Natalia Zaborniak, Radek Kalinowski, Małgorzata Burat, Mariola Serkis, Zuzanna Patyk, Beata Basznianin, Karolina Drozd, Jakub Mryczko, Sebastian Rebizant, Monika Nicpoń, Monika Owerko i Dorota Mazurkiewicz.

Inscenizacja została przygotowana pod kierunkiem p. Barbary Dydyk, p. Ireny Kindrat i p. Elżbiety Szczybyło.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i obiecujemy, że spotkamy się za rok.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Aktualności

100 lat Zofii Sysiuk
Waleria i Wacław Rejmanowie od 10 lat prowadzą w Podemszczyźnie Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy OSTOJA , jest to stacjonarny ośrodek opieki długoterminowej dla pacjentów przewlekle chorych. To raj dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę i bezpośrednie otoczenie przyrody.

Galeria zdjęć

zdjęcie zdjęcie zdjęcie